Paulina Brzeska-Gonera

Stoi za większością projektów graficznych, które realizowane są w landbrand. Karty turystyczne, standy, broszury, wydawnictwa, reklamy prasowe i internetowe to jej przestrzeń. Kreatywna i otwarta. Miłośniczka prostoty.

Studiowała na poznańskim Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza turystykę i rekreację. Stypendystka Universite de Haute Bretagne Rennes II we Francji. Swoje zawodowe doświadczenia zdobywała w Polskiej Organizacji Turystycznej, firmie eventowej, hotelu, w redakcji wydawnictwa turystycznego, Polskiej Agencji Rozwoju Turystyki. Ukończyła studia podyplomowe na SGH w Warszawie i w School of Form w Poznaniu.

W landbrand od 2007 roku, czyli od samego początku. Współpracowała przy licznych opracowaniach strategicznych z zakresu turystyki, które znajdują się w dorobku firmy. Realizator projektów i wydawnictw kulinarnych: Kulinarny Poznań, Noc Restauracji, Pomorskie Culinary Prestige.

Pasjonatka architektury współczesnej i dobrego wzoru. Joga pozwala jej utrzymywać w życiu harmonię. Prywatnie, mama 9-letniego Leona i 6-letniej Mii.